مدیر در نقش کوچ

توضیح درباره دوره

«رهبر طبیعی» به رهبری گفته می‌شود که در مشاهده اولیه سازمان یا تیم به سرعت قابل شناسایی است و استعداد ذاتی و طبیعی خود را در کنار مهارت‌های آموخته رهبری در سازمان بکار می‌گیرد. گاهی اوقات رهبران در سطوح مختلف سازمان نیاز به شناسایی مهارت‌های رهبری طبیعی خود دارند تا مهارت‌های جامع رهبری خود را رشد دهند. این مفاهیم در دوره «مدیر در نقش کوچ» ارائه می‌دهیم.

مخاطبان

اهداف آموزشی

mac-cover

پیش نیاز دوره

برای ورود به این دوره نیاز به پیشنیازی ندارید. کافیست تجربه و یا آشنایی در سازمان یا نهادها، سرپرستی، مدیریت و یا رهبری در سازمان و یا کسب و کاری داشته باشید. هر جایی که تیم‌ها با هم همکاری می‌کنند.

تیم آموزشی

در این دوره آموزشی افراد زیر به عنوان همراه در کنار شما خواهند بود:

کوچ ریسورس‌ها

فارغ‌التحصیلانی از دوره‌های قبل هستند که در طول دوره آموزشی در کنار شما حضور داشته و در فرآیند تمرین و انتقال مفاهیم آموزشی شما را همراهی می‌کنند.

مدرسین

کوچ‌های حرفه‌ای با اعتبارنامه PCC هستند که دروس و محتوای آموزشی را ارائه می‌دهند. در هر ماژول آموزشی یک یا دو مدرس شما را همراهی می‌کنند.

مدرسین این دوره

بهاره گوهرین

مدرس و منتور / کوچ MCC

روش آموزشی

ماژول‌های آموزشی

طراحی دوره به نحوی است که شما بتوانید در ماژول‌های آموزشی، طیف وسیعی از منابع، اطلاعات، تمرین و ابزارها را بیاموزید:

ماژول ۱

صلاحیت‌های کوچینگ در سطح فردی

ماژول ۲

صلاحیت‌های کوچینگ در سطح تیمی

دستاوردهای این دوره

ضرورت توسعه مهارت‌های نرم (Soft Skills) نه تنها در بالا بردن سطح رهبری طبیعی، بلکه برای رشد حوزه کوچینگ موضوعی حیاتی است. در این دوره ضمن آموزش مهارت‌های کوچینگ، می‌آموزید که چگونه پاسچر کوچ (ذهنیت، حالت کلی و بودن) می‌تواند منجر به توسعه مهارت‌های نرم در شما شود و چگونه این آموخته‌ها را پیاده‌سازی کنید.

همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه به خودتان گوش فرا دهید تا قدرت شگفت‌انگیز گوش دادن و شنیده شدن را دریابید که این پاسچر از پایه‌های مهم شکل دادن خرد جمعی است. افزون براین، چگونگی استفاده از مهارت‌های نرم را به جای تحمیل و اعمال قدرت در شکل‌دهی روابط و ارتباطاتتان فرا می‌گیرید و از این مهارت‌ها برای پایدارتر کردن روابطتان بهره می‌برید.

یکی دیگر از مباحث این دوره، چگونگی پیاده سازی زیست بهتر (Well Being) و عملکرد بالا در محل کار است که منجر به یک سبک مدیریتی کاربردی می‌شود. برقراری این تعادل به شما کمک می‌کند تا روابط پایدار و احترام متقابل بیشتری در روابط میان-‌‌‌ فردی خود داشته باشید.

گواهینامه این دوره

پس از گذراندن دوره، از مدرسه کوچینگ ویز، گواهینامه بین‌المللی را دریافت خواهید کرد.

مزایای دوره‌ ما

مشخصات دوره

ثبت نام در دوره

گروه ۱

شما می‌توانید جهت مشاوره با یکی از کوچ‌های حرفه‌ای مدرسه کوچینگ ویز ایران، با ما تماس حاصل نمایید.