ویدئو‌های آموزشی

هوش مصنوعی چطور و بر چه جنبه هایی از کوچینگ تاثیر می گذارد؟ آیا هوش مصنوعی خطری برای کوچهاست؟ چطور می توان از هوش مصنوعی در یک جلسه کوچینگ استفاده کرد؟
در این وبینار که از سری وبینارهای باشگاه مدرسه کوچینگ ‌ویز است، امین وجگانی و نیوشا حق‌بین در مورد: تعریف سلامت و کوچ سلامت ،آشنایی با بازار کوچینگ سلامت و چگونه کوچ سلامت شویم مطالب جذابی را با ما به اشتراک خواهند گذاشت.
مفهوم «هوش مثبت» (Positive Intelligence) به ظرفیت و قابلیت ذهن ما در مواجهه با چالش‌های زندگی با داشتن رویکرد ذهنی مثبت به جای رویکرد منفی می‌پردازد. این مفهوم که حاصل مطالعات چندین ساله شیرزاد چمین در حوزه‌های روانشناسی مثبت، روانشناسی شناختی، عصب‌شناسی و علوم عملکرد است. هوش مثبت ابزاری است که به افراد کمک می‌کند تا ذهن خود را به عنوان بهترین دوست در کنار خود داشته باشند و اثرات منفی خرابکارهای ذهنی را به حداقل برسانند.
امروزه اهمیت شبکه های اجتماعی و نقش آنها در ایجاد ارتباطات بر هیچ کس پوشیده نیست . *لینکدین* به عنوان یک شبکه اجتماعی حرفه‌ای، فرصت‌های بی‌شماری را برای کوچ های حرفه ای فراهم می‌کند. این شبکه به کوچ ها اجازه می‌دهد تا با جامعه‌ای از افراد حرفه ای در ارتباط باشند، محتواهای آموزشی و الهام‌بخش را به اشتراک بگذارند و خود را به عنوان یک متخصص در این بازار معرفی کنند. ..
در این وبینار بهاره گوهرین، کوچ MCC و بنیان گذار مدرسه کوچینگ ویز خاورمیانه و نماینده مدرسه Team Intelligence در ایران همراه با Roderic Maubras درباره کوچینگ تیمی، تعاریف آن، اهمیت آن در دنیای امروزی، نقش آن در بالا بردن عملکرد و بازدهی تیم‌ها و مسیریادگیری مهارت‌های کوچینگ تیمی گفتگو کردند.