چگونه یک کوچ سازمانی شویم؟

توضیح درباره دوره

ارائه خدمات کوچینگ در سازمان‌ها بعنوان یک کوچ خارج از سازمان، همواره مورد توجه کوچ‌ها بوده‌ و تجربیات متفاوتی برای آن‌ها به همراه داشته است. افزون بر این، از دستاوردهای کوچینگ سازمانی می‌توان به شبکه‌سازی و افزایش درآمد هم اشاره کرد. اما کوچ‌هایی که تاکنون در سازمان‌ها مشغول به کار نبوده و یا با محیط سازمانی آشنایی ندارند، همواره با این سوال روبرو می‌شوند که «چگونه می‌توانم یک کوچ سازمانی بشوم؟»

در دوره آموزش کوچ سازمانی با شما همراه هستیم تا به این سوال پرتکرار پاسخ بدهیم که در آینده بتوانید بعنوان کوچ خارجی در سازمان‌های مختلف فعالیت کنید.

مخاطبان دوره

اهداف آموزشی

 

دستاوردهای این دوره

در این دوره کوچ‌ها با تفاوت‌های جلسات کوچینگ سازمانی و کوچینگ زندگی آشنا شده و برای چالش‌های احتمالی پیش‌رو آماده می‌شوند. نحوه تنظیم قرارداد با سازمان و ذینفعان‌، روند جلسات از جلسه مقدماتی تا جلسه ارزیابی پایانی، از جمله مواردی هستند که کوچ‌ها در این دوره می‌آموزند و با فرهنگ و ساختار سازمان‌های مختلف آشنا می‌شوند.

روش آموزشی

روش آموزش بر مبنای مشارکت، تمرین و تجربه طراحی شده‌ است.

پیش نیاز دوره

این دوره ویژه فراگیران کوچینگ و کوچ‌ها طراحی شده‌است و پیش‌نیاز دیگری ندارد.

گواهینامه

ندارد.

مطالب دوره

تیم آموزش

مدرسان این دوره که محتوای آموزشی را ارائه می‌دهند، کوچ‌های حرفه‌ای دارای اعتبارنامه PCC  هستند.

مدرسین

نغمه غفوری

مدرس و منتور / کوچ PCC

محمدرضا احمدی

مدرس و منتور / کوچ PCC

مشخصات دوره

شما می‌توانید جهت مشاوره با یکی از کوچ‌های حرفه‌ای مدرسه کوچینگ ویز ایران، با ما تماس حاصل نمایید.

لطفا جهت درخواست مشاوره (حضوری و آنلاین) ویا ثبت‌نام دوره، فرم زیر را تکمیل نمایید، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. توجه فرمایید که تکمیل این بخش به منزله ثبت‌نام در دوره نمی‌باشد.